RSS
 

Author Archive

Apator w 6 lidze!

12 sty

Fenomenalne widowisko obejrzeli wczoraj kibice na stadionie bydgoskiej Polonii, mogącym pomieścić aż 50 tysięcy widzów! Z pewnością opuszczali stadion ze smutnymi minami, ale nie żałowali wydanych pieniędzy na bilet. Apator wygrał spotkanie wyjazdowe 51:39 i tym samym zapewnił sobie awans do 6 ligi!

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Apator w 6 lidze! została wyłączona

Posted in 6 liga, 7 liga

 

Derbowy pojedynek o 6 ligę

11 sty

Toruński Apator stoi przed niebywałą okazją, bowiem już dziś może awansować do 6 ligi! Nasza drużyna wczoraj zrobiła pierwszy krok w tym celu, wygrywając na własnym torze z bydgoską Polonią 61:29.

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Derbowy pojedynek o 6 ligę została wyłączona

Posted in 6 liga, 7 liga

 

Historia zatacza koło! Apator ponownie odpada w 2 rundzie!

15 paź

Dzielna postawa drużyny i kapitalna jazda Erwina Smolorza nie wystarczyły, aby nasza drużyna awansowała do kolejnej rundy pucharowej SMa. Po zaciętym boju ulegliśmy na własnym torze z drużyną Stali Gorzów.

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Historia zatacza koło! Apator ponownie odpada w 2 rundzie! została wyłączona

Posted in 6 liga, 7 liga, Puchary

 

Pucharowa 1 runda!

07 paź

Już jutro na stadionie im. Mariana Rose nasza drużyna, KS Apator Toruń, w rogrywkach pucharowych podejmie 6 ligowy zespół FC Cymsa Gniezno. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, zważywszy na pozycje ligowe obu drużyn. Apator zajmuje 3 miejsce po pierwszej kolejce, zaś Gnieźnianie są na ostatniej pozycji swojej ligowej grupy.

Czytaj więcej»

 

Kia Motors gromi!

08 lip

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Kia Motors a Fh Zg Arek zakończyło się pogromem. Drużyna gospodarzy wygrała to spotkanie w stosunku 70:20. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Adrian Szulczyk zdobywca kompletu punktów, a także nowy rekordzista toru! Ze strony gości najlepiej spisał się Feliks Loska, który zgromadził 8 punktów.

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Kia Motors gromi! została wyłączona

Posted in 8 liga

 

Kia Motors – Fh Zg Arek

07 lip

Już jutro o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Kia Motors a Fh Zg Arek. Nasza drużyna jest tylko miejsce przed przyjezdnymi. Zwycięstwo w tym meczu jest nam bardzo potrzebne, a z pewnością przybliży nas do lidera. Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Kia Motors – Fh Zg Arek została wyłączona

Posted in 8 liga

 

Nowy prezes, nowe nadzieje!

06 lip

Z dniem 17 czerwca klub Kia Motors objął nowy prezes, Boom. Rządy poprzedniego prezesa były o tyle nie udolne, że w trybie natychmiastowym został odwołany przez rade nadzorczą. Warto nadmienić, iż nowy pryncypał prowadził już klub żużlowy. Jego pierwszą drużyną był toruński klub Apator, z którym walczył na torach 4-to oraz 5-to ligowych.

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Nowy prezes, nowe nadzieje! została wyłączona

Posted in Bez kategorii