RSS
 

Author Archive

Zapowiedź 2 kolejki 6.13

09 paź

2 kolejka 6.13 zapowiada się bardzo ciekawie. Z pięciu niepokonanych drużyn zostaną już tylko trzy, ponieważ dwa mecze w 2 kolejce odbędą się właśnie między drużynami, które jeszcze w tym sezonie nie przegrały.

FC Piła vs GladiaTor Zielona Góra
Mecz dwóch drużyn, które przegrały swoje pojedynki w 1 kolejce. Pilanie przegrali z moim W25 Gniezno Tajwan 54:38, a Zielonogórzanie zanotowali nieco wyższą porażkę, bo 32:58 z drużyną Blue Bull. Wydaje mi się, że Pilanie będą faworytami tego spotkania i będą w stanie osiągnąć u siebie korzystny wynik, który pozwoli im myśleć o bonusie.

Speedway Stal Gorzów Wlkp. vs W25 Gniezno Tajwan
Mecz lidera z czwartą ekipą grupy. Mój W25 ma starszy skład i wydaje mi się, że będzie delikatnym faworytem tego meczu. Gorzowianie jednak będą mieli spory handicap swojego toru, który każdy wie jaki jest wielki (Puchar Sm, Ekstraliga), i dzięki temu ten mecz wg mnie będzie bardzo wyrównany. Jakbym miał typować, postawiłbym na swoją drużynę, ale głowy odciąć bym sobie nie dał :)

Team dospel cze-wa vs AlkoFan Bydgoszcz
Obie ekipy zanotowały najwyższe porażki w całej grupie. Faworytami będą Częstochowianie ponieważ mają młody skład, a Bydgoszczanie mają większości zawodników w wieku 33 lat, w dodatku bez talentu. Obstawiam, że Alkofan będzie czarną latarnią całej grupy o ile się nie wzmocni.

Blue Bull vs Pantery Toruń
W tym meczu wygrać powinni Torunianie. Blue Bull ma młodszy skład, a Toruńskie Pantery dwóch 33 latków, którzy na tym etapie sezonu robią jeszcze dobre wyniki. Wydaje mi się, że właśnie ta dwójka zawodników przechyli szalę zwycięstwa na stronę drużyny z Torunia. Jestem pewien że Blue Bull powalczy o jak najlepszy wynik i zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz!

Trzmiele Fabianów vs CYPERIA Grudziądz
Trzmiele to wg mnie najlepsza drużyna, która przegrała mecz 1 kolejki. Mający młody skład, wsparty 32 letnim Tuszyńskim będzie postrachem wielu drużyn. Obie ekipy wiekowo mają podobnych zawodników i tutaj również zapowiada się ciekawa rywalizacja!
_________________________________________________________________________________________________________________

Jest to mój pierwszy artykuł, więc proszę z dystansem podchodzić do krytyki. Zapraszam do lektury 😉