RSS
 

Archive for the ‘Bez kategorii’ Category

Część II spowiedzi managera Faja :D

28 lip

Witam i zapraszam na drugą część wywiadu z managerem Faja, trenerem zespołu SMOKERSI KRZEPICE zajmującego 7 miejsce w 1 lidze gr. 2.  Z dnia 28.07.2015 r.

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Część II spowiedzi managera Faja :D została wyłączona

Posted in Bez kategorii

 

Spowiedź managera Faja :D Część I.

28 lip

Zapraszam do lektury spowiedzi gracza Faja, managera SMOKERSI KRZEPICE. Mistrzem 27 sezonu Smanagera, obecnie zajmującym 7 miejsce w 1 lidze, grupa 2. Część pierwsza z czwartku dnia 23.07.2015r.

Czytaj więcej»

 

Co tam panie w ….?

07 lut

W tumanach kurzy oraz wszelakich pajęczyn, jakie zastałem w naszej prasówce po zalogowaniu, postanowiłem kliknąć kilka zdań na temat obecnego stanu naszej gry.
Zapraszam zatem na kilka ciekawostek z popadającego w coraz większy marazm Speedway Managera…

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Co tam panie w ….? została wyłączona

Posted in Bez kategorii

 

#24 „Fretki w gazie!” – gazetka klubowa ŚKS Fretki Śląska

08 sty

 

Sezon żużlowy dobiegł końca i czas na wszelkie podsumowania odnośnie naszego klubu. Serdecznie zapraszam do lektury.
1. Podsumowanie sezonu.
2. Średnie biegopunktowe na koniec sezonu.
3. Wywiad z Bogusławem Jarkiem. Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania #24 „Fretki w gazie!” – gazetka klubowa ŚKS Fretki Śląska została wyłączona

Posted in Bez kategorii, Gazetki

 

#23 „Fretki w gazie!” – gazetka klubowa ŚKS Fretki Śląska

27 gru

Sezon już prawie dobiegł końca i niedługo przyjdzie czas na rozliczenie każdego klubu, managera oraz zawodnika z wywiązywania się z postawionych przed nim wymagań. Jakie były cele postawione naszym chłopakom? Czy udało im się dopełnić przedsezonowych obietnic? Zapraszamy do lektury 23 numeru naszej nieregularnej gazetki klubowej.

1. Recepta na utrzymanie… nie istnieje.
2. Średnie biegopunktowe po XVI kolejkach.
3. Wywiad z Walerianem Wołochem – liderem drużyny.
4. Zapowiedź przedostatniej kolejki. Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania #23 „Fretki w gazie!” – gazetka klubowa ŚKS Fretki Śląska została wyłączona

Posted in Bez kategorii

 

Magazyn turneju 7 Lig i nie tylko, wydanie 1

12 paź

W dzisiejszym wydaniu przeczytamy :

 • Sytuacja w grupach po 1 kolejce
 • Zapowiedź drugiej kolejki turnieju
 • Staż prezesów w SMie biorących udział w II edycji turnieju  

 

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Magazyn turneju 7 Lig i nie tylko, wydanie 1 została wyłączona

Posted in Bez kategorii

 

Zapowiedź 2 kolejki 6.13

09 paź

2 kolejka 6.13 zapowiada się bardzo ciekawie. Z pięciu niepokonanych drużyn zostaną już tylko trzy, ponieważ dwa mecze w 2 kolejce odbędą się właśnie między drużynami, które jeszcze w tym sezonie nie przegrały.

FC Piła vs GladiaTor Zielona Góra
Mecz dwóch drużyn, które przegrały swoje pojedynki w 1 kolejce. Pilanie przegrali z moim W25 Gniezno Tajwan 54:38, a Zielonogórzanie zanotowali nieco wyższą porażkę, bo 32:58 z drużyną Blue Bull. Wydaje mi się, że Pilanie będą faworytami tego spotkania i będą w stanie osiągnąć u siebie korzystny wynik, który pozwoli im myśleć o bonusie.

Speedway Stal Gorzów Wlkp. vs W25 Gniezno Tajwan
Mecz lidera z czwartą ekipą grupy. Mój W25 ma starszy skład i wydaje mi się, że będzie delikatnym faworytem tego meczu. Gorzowianie jednak będą mieli spory handicap swojego toru, który każdy wie jaki jest wielki (Puchar Sm, Ekstraliga), i dzięki temu ten mecz wg mnie będzie bardzo wyrównany. Jakbym miał typować, postawiłbym na swoją drużynę, ale głowy odciąć bym sobie nie dał :)

Team dospel cze-wa vs AlkoFan Bydgoszcz
Obie ekipy zanotowały najwyższe porażki w całej grupie. Faworytami będą Częstochowianie ponieważ mają młody skład, a Bydgoszczanie mają większości zawodników w wieku 33 lat, w dodatku bez talentu. Obstawiam, że Alkofan będzie czarną latarnią całej grupy o ile się nie wzmocni.

Blue Bull vs Pantery Toruń
W tym meczu wygrać powinni Torunianie. Blue Bull ma młodszy skład, a Toruńskie Pantery dwóch 33 latków, którzy na tym etapie sezonu robią jeszcze dobre wyniki. Wydaje mi się, że właśnie ta dwójka zawodników przechyli szalę zwycięstwa na stronę drużyny z Torunia. Jestem pewien że Blue Bull powalczy o jak najlepszy wynik i zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz!

Trzmiele Fabianów vs CYPERIA Grudziądz
Trzmiele to wg mnie najlepsza drużyna, która przegrała mecz 1 kolejki. Mający młody skład, wsparty 32 letnim Tuszyńskim będzie postrachem wielu drużyn. Obie ekipy wiekowo mają podobnych zawodników i tutaj również zapowiada się ciekawa rywalizacja!
_________________________________________________________________________________________________________________

Jest to mój pierwszy artykuł, więc proszę z dystansem podchodzić do krytyki. Zapraszam do lektury 😉

 

#22 Fretki w Gazie!- – czyli powrót na SM’owe tory!

07 paź
 • Czas wielkiego powrotu na SM’owe tory widniał na ustach kibiców ze Śląskiej już od dłuższego czasu. Ta sztuka w końcu się udała i ukochana drużyna miejscowej publiczności mogła cieszyć swą jazdą już w zeszłym sezonie. Właśnie mogła cieszyć, a to za sprawą wyśmienitego sezonu. Od razu po powrocie na 7 ligowe tory Fretki ze Śląskiej zdominowały rozgrywki i wygrywając pewnie wszystkie mecze atomowo awansowały do 6 ligi.
  1. Kapitalny powrót.
  2. Prawa do nazwy i loga.
  3. Obecny sezon.
  4. Zawodnicy.

 

1. Kapitalny powrót.
Przypomnieć tu trzeba wcześniejsze poczynania klubu spod znaku Fretki. Otóż ostatnimi czasy przed przymusowym rozwiązaniem spółki naszemu klubowi nie szło najlepiej. Mimo młodego i ambitnego zespołu wspartego doświadczonymi rosyjskimi torpedami nasz klub oscylował na granicy 6-7 ligi. Podczas transferu jedneghttps://smprasa.smanager.pl/wp-admin/post.php?post=40398&action=edito zawodnika nasz klub został oskarżony o machlojki a jedynym możliwym scenariuszem obronnym przed zamknięciem sekcji było uiszczenie kary finansowej na którą niestety klubu nie było stać. Po paru sezonach udało się pozyskać pieniądze na spłatę kary, ale o powrocie sekcji pod starą nazwą nie było już mowy. Włodarze klubu postanowili utworzyć nową sekcję i z pomocą starych sponsorów powstał klub pod nazwą Zatwardzenie Stolec. Ostatni sezon był pierwszym sezonem nowego klubu. Mimo to udało nam się dopiąć wszystkie formalności na czas i wystartować ze składem nie odstającym od składów reszty zespołów z naszej ligi. Co się okazało ten skład był na tyle wyrównany i silny, iż pozwolił nam na wygranie rozgrywek i pewny awans do 6 ligi. Serdecznie za to im dziękujemy!

2. Prawa do nazwy i loga.
Władze klubu starają się za wszelką cenę powrócić do starej nazwy, lecz nie jest to tania sprawa. Podkreślają ponadto, iż cały czas starają się odłożyć na to pieniądze, lecz nie będą tego robić jeśli miałoby to zaburzyć funkcjonowanie klubu w lidze.
Logo udało nam się odzyskać z czego na pewno kibice są niezmiernie zadowoleni. Świadczą o tym transparenty, które były rozstawione na przedsezonowej prezentacji zespołu. My również się cieszymy, że możemy jeździć już z Fretką na sercu.-mówi Ambroży Trawczyński, nowy ambitny wychowanek Zatwardzenia Stolec.

3. Obecny sezon. Nasz prezes zawsze był i chyba zawsze będzie ostrożnie podchodził do występów w wyższych ligach. Ze strony kibiców słychać głosy, iż jeśli ta atomowo udało się przejść przez 7 ligę to czemu niby 6 miałaby sprawić jakiś większy opór. Prezes Atwali ostudza emocje. –Liga 7 a liga 6 to zupełnie inne bajki. Zupełnie inny poziom. Nasz zespół jak zwykle jedzie na tyle na ile nas stać a wiem, że na obecną chwilę stać nas na to by walczyć o utrzymanie. Czy nam się to uda? Zobaczymy.-kończy prezes.

4. Zawodnicy.
Zupełnie nowy zespół przynosi ze sobą zupełnie nowych zawodników. Mimo tego kibice szybko przyzwyczaili się do nowych nazwisk i wybrali swoich nowych ulubieńców. Włodzimierz Wojciech, Ludvík Příhoda czy Feliks Cichewski to nazwiska zawodników, którzy mają stanowić o nowej sile naszego zespołu. Ostatnio głośno się mówi o ostatnim transferze. Nasz klub pozyskał naprawdę ambitnego młodego zawodnika. Krzysztof Działo, bo to o nim mowa jest naprawdę uzdolnionym młodym zawodnikiem, przed którym koloruje się naprawdę dobrą karierę. Tylko oby nie zapeszyć!

Klub nowy, nowe pomysły, stary zarząd, ci sami kibice. Czy ta mieszanka przyniesie nam to tego wszyscy chcemy? Właśnie, a czego chcemy? Oczywiście stabilnej drużyny, która powoli aczkolwiek sukcesywnie będzie piąć się ku górze!

 
Możliwość komentowania #22 Fretki w Gazie!- – czyli powrót na SM’owe tory! została wyłączona

Posted in Bez kategorii

 

Uwaga KRZYŻÓWKA! Niepowtarzalne nagrody!

15 lip

Już dzisiaj tylko na SM Prasie krzyżówka SMa!

Hasło prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres redakcji. Dla najszybszych nagrody: Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Uwaga KRZYŻÓWKA! Niepowtarzalne nagrody! została wyłączona

Posted in Bez kategorii

 

RUSZA SEZON LIGI KLANÓW – CZAS NA II LIGĘ! cz.3

30 lis

Poznaliśmy już uczestników ekstra jak i pierwszej Ligi Klanów. Najwyższy czas zajrzeć na szczebel rozgrywek drugoligowych.  Ten sezon przynosi nam wielkie powroty jak i nowe klany.  Liga zapowiada się bardzo ciekawie i tak naprawdę trudno określić faworytów.  Jak będzie, przekonamy się niebawem, tymczasem zapraszam na przegląd uczestników II LK…

Czytaj więcej»