RSS
 

Archive for the ‘Puchary’ Category

Historia zatacza koło! Apator ponownie odpada w 2 rundzie!

15 paź

Dzielna postawa drużyny i kapitalna jazda Erwina Smolorza nie wystarczyły, aby nasza drużyna awansowała do kolejnej rundy pucharowej SMa. Po zaciętym boju ulegliśmy na własnym torze z drużyną Stali Gorzów.

Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Historia zatacza koło! Apator ponownie odpada w 2 rundzie! została wyłączona

Posted in 6 liga, 7 liga, Puchary

 

Pucharowa 1 runda!

07 paź

Już jutro na stadionie im. Mariana Rose nasza drużyna, KS Apator Toruń, w rogrywkach pucharowych podejmie 6 ligowy zespół FC Cymsa Gniezno. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, zważywszy na pozycje ligowe obu drużyn. Apator zajmuje 3 miejsce po pierwszej kolejce, zaś Gnieźnianie są na ostatniej pozycji swojej ligowej grupy.

Czytaj więcej»

 

„Puchar SM’a wchodzi w decydującą fazę” – relacja z 1/8 finału

26 cze

Za nami 1/8 Pucharu SM’a. Najlepsza szesnastka rywalizowała ze sobą o awans do ćwierćfinału. Pucharowa środa nie zawiodła. Było wszystko czego można się spodziewać w żużlu. Pewne wygrane, zaciete spotkania, niespodzianki… Dopisali również kibice którzy szczelnie wypełniali stadiony. Po długiej przerwie zapraszam do SMP na relację z ośmiu spotkań 1/8 Pucharu SMa…

Czytaj więcej»

 
3 komentarzy

Posted in Puchary

 

Buczoki News 3

14 sty

Już w nazwie gazetki Unibax’u widać zwycięzce konkursu ;). Ten numer będzie mocno okrojony w związku z małymi opóźnieniami. Znajdziecie tu to, co standardowe czyli newsy o wynikach drużyny, analiza pucharowego przeciwnika i oczywiście rozstrzygnięcie konkursu. Zapraszam do lektury!

  Czytaj więcej»

 

Nadol Team – K.S. Real Leszno – Ćwierćfinał Pucharu SMa na Żywo!

22 sie

10 rund oficjalnego Pucharu Speedway Managera za nami. Już dziś dojdzie do ćwierćfinałowych potyczek pomiędzy ośmioma pozostałymi na placu boju ekipami. Dla jednych była to długa wyboista droga. Drudzy mieli nieco ułatwione zadanie i do obecnej rundy dostali się niemal spacerkiem. Jak będzie dzisiaj?  O tym przekonamy się już niedługo!

 

Czytaj więcej»

 
 

Finały Indywidualnie na Krajowym podwóku za nami Cz. I – relacja z IMJSM’a

17 maj

Wprawdzie mija już tydzień od ostatecznych rozstrzygnięć w rogrywkach indywidualnych na polskim szczeblu to jednak spieszymy wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zorientować, poinformować o tym kto od  końca obecnego sezonu będzie dzierżył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w kategorii Juniorów.  Zapraszam na relację z zawodów. Czytaj więcej»

 

Seniorzy na start – zapowiedź finału IMSM’a Wielkiej Brytani

09 maj

Już dwa dni po zmaganiach juniorów do walki o Indywidualne Mistrzostwo SM’a stanie 16 najlepszych seniorów w kraju. Powalczą oni o tytuł tego najlepszego i miejmy nadzieję naelektryzują nas ogromnymi emocjami jednocześnie robiąc miły przerywnik w podwójnej ligowej kolejce. Zapraszam na przedstawienie uczestników i tego co może się tam wydarzyć.

Czytaj więcej»

 

Juniorzy na start – zapowiedź finału IMJSM’a Wielkiej Brytani

06 maj

Kolejny sezon sm’a coraz bardziej zbliża się ku końcowi. Wreszcie przyszła pora na indywidualne rozstrzygnięcia. Już w najbliższy czwartek na starcie stanie 16 najlepszych juniorów z Wielkiej Brytanii między którymi rozegra się walka o mistrzostwo. Zapraszam na przedstawienie uczestników czwartkowych zawodów i zapowiedź tego co może się zdarzyć.

Czytaj więcej»

 

Półfinały IMJSM’a – zapowiedź

11 sty

bKolejny sezon Speedway Managera wkracza w decydującą fazę! Interesujące stają się już nie tylko rozgrywki drużynowe, lecz także indywidualne mistrzostwa. W najbliższy czwartek o godz. 19:00 zaplanowano półfinałowe turnieje U21. Czytaj więcej»

 

Zapowiedź 1/16 Pucharu SMa – część 1 z 4

08 sty

Już w środę będziemy mogli prześledzić mecze w ramach 1/16 Pucharu Krajowego SMa. W składzie 9 rundy rozgrywek mamy: 8 Ekstraligowców, 6 pierwszoligowców, 6 drugoligowców, 6 trzecioligowców, 4 czwartoligowców oraz 2 piątoligowców. W sumie daje nam to 32 drużyny walczące o miano najlepszej w kraju. Serdecznie zapraszam do pierwszej części zapowiedzi tej rundy rozgrywek. Czytaj więcej»

 
4 komentarzy

Posted in Puchary