RSS
 

Archive for the ‘Wywiady’ Category

Spowiedź managera Faja :D Część I.

28 lip

Zapraszam do lektury spowiedzi gracza Faja, managera SMOKERSI KRZEPICE. Mistrzem 27 sezonu Smanagera, obecnie zajmującym 7 miejsce w 1 lidze, grupa 2. Część pierwsza z czwartku dnia 23.07.2015r.

Czytaj więcej»

 

2 kolejka w oczach 6 ligowców

03 maj

Podobnie jak tydzień temu znajomi wam managerowie wcielili się w rolę redaktorów i podsumowali swoje działania w 6 lidze SM’a. Chcecie zobaczyć jak in to poszło? Wyrazić swoją opinię o tym czy idą w dobrą stronę? A może sam chcesz do nich dołączyć? To wszystko po kliknięciu napisu „Czytaj więcej”. Zapraszam :)

Czytaj więcej»

 

„Idzie nowe”- wspólny magazyn 6 ligowców

27 kwi

Chcesz być na bieżąco w 6 lidze? W takim razie zapraszamy do czytania nowego magazynu poświęconego 6 lidze!  Chcesz opisać w nim mecz swojej drużyny? Nie ma problemu! W dzisiejszym numerze zobaczymy 4 relacje z 4 różnych spotkań 1 kolejki w 6 lidze. Zapraszany do czytania i komentowania.

Czytaj więcej»

 

Już jest! Drugi numer najlepszej gazetki Sm’a!!!

29 wrz

Już jest drugi numer gazetki Co słychać u Debeściaków? Zapraszamy! TAŚMA W GÓRĘĘĘ! Czytaj więcej»

 

Wywiad z hUn – managerem ligera 1 ligi 1 gr.

19 sie

Po krótkiej przerwie zapraszam państwa na wywiad z hUn – em, czyli managerem zespołu S.S.A Unia Leszno, lidera 1 gr. 1 ligi. Czytaj więcej»

 
 

„Wielu postrzega mnie jako bota”, czyli wywiad z Arkiem.

29 lip

 Kolejnym gościem portalu SMP jest Arek1, znany również jako Arektom lub Arek_sts. Manager SPARTY GDANSK w rozmowie ze mną opowiedział m.in. o swoich błędach w smanagerze, a także zachęcił do gry w sts’a. 

Czytaj więcej»

 

„13 pytań” do…”- wywiad z tomkiempro, managerem 3-ligowego SR’u Rybnik

11 lip

Zapraszam na mój pierwszy wywiad z tomkiempro, managerem lidera 3 ligi- SR Rybnik. Manager wypowie sie na temat m.in.: zmian w SM’ie, szkółki juniorów czy Drużynowego Pucharu Świata. Come in!  Czytaj więcej»

 

„To najprawdopodobniej będzie mój ostatni sezon” czyli wywiad z Kaperem

05 lip

Kolejny sezon żużlowy coraz bardziej się nam rozkręca a więc pora wrócić do wywiadów z managerami poszczególnych zespołów jeżdżących w Elite League. Dzisiejszym gościem w naszym studiu jest manager Rovers Bristol – Kaper. Prowadzi on drużynę która miała wyśmienity początek w swojej dość długiej już historii ale z biegiem czasu stawała się ligowym średniakiem. W rozmowie mowa głównie o przeszłości drużyny z South West i wielu jej sukcesach a także o sprawach bliżej aktualnych i obecnych. Poznamy również Kapera od strony bardziej prywatnej i dowiemy się co sądzi o rozwoju i przyszłości sm’a. Serdecznie zapraszam.

Czytaj więcej»

 

Tułaczka między E-ligą, a 1 ligą, czyli rozmowa z Bolo.

05 cze

W moim pierwszym wywiadzie dla SMPrasy zaprosiłem do krótkiej pogawędki Bolo. Trenera drużyny K.S. Real Leszno, a osobiście brat Arissa. Bolo od kilku sezonów tuła się między E-ligą a 1 ligą.  Innymi słowy za słaby na E-lige, a za silny na 1 ligę.

Czytaj więcej»

 
 

Nie ma już takiej atmosfery jak 1,5 – 2 lata temu – rozmowa z managerem drużyny SSC Zajezdnicy Częstochowa oraz redaktorem SM Prasy.

04 cze

Moim pierwszym artykułem na SM Prasie będzie wywiad z bardzo dobrym w ostatnich sezonach managerem Thomasso.  Wywalczenie mistrzostwa sezon po sezonie najpierw w 4 lidze, a kończącym się wczoraj sezonie w 3 lidze. To wspaniały sukces. Zapraszam do lektury Czytaj więcej»