RSS
 

Archive for the ‘1 liga’ Category

Spowiedź managera Faja :D Część I.

28 lip

Zapraszam do lektury spowiedzi gracza Faja, managera SMOKERSI KRZEPICE. Mistrzem 27 sezonu Smanagera, obecnie zajmującym 7 miejsce w 1 lidze, grupa 2. Część pierwsza z czwartku dnia 23.07.2015r.

Czytaj więcej»

 

Już jest! Drugi numer najlepszej gazetki Sm’a!!!

29 wrz

Już jest drugi numer gazetki Co słychać u Debeściaków? Zapraszamy! TAŚMA W GÓRĘĘĘ! Czytaj więcej»

 

Pierwszy taki projekt! Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą gazetką w SM!

15 wrz

Wielka premiera, oczekiwany projekt w końcu ujrzy światło dzienne! Zaaaaaaaaczynamy! Taśma w górę! Czytaj więcej»

 

Mecz sezonu i rozczarowanie w Ostrowie

03 wrz

Nigdy miałem już nie wrócić do SMP i dalej do niego nie wrócę. Robię to dla managera Dryba, który tak samo jak ja jest złamany brakiem jakichkolwiek działań w SMP.  Wracamy do ligi i odwiedzin dla dwóch torach zaplecza elity. Najpierw zajrzymy do Leszna i meczu na szczycie a potem odwiedzimy tor w Ostrowie Wielkopolskim i spotkanie ważne dla zawodników Magdalenki Lublin. Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Mecz sezonu i rozczarowanie w Ostrowie została wyłączona

Posted in 1 liga, Ligi

 

Wywiad z hUn – managerem ligera 1 ligi 1 gr.

19 sie

Po krótkiej przerwie zapraszam państwa na wywiad z hUn – em, czyli managerem zespołu S.S.A Unia Leszno, lidera 1 gr. 1 ligi. Czytaj więcej»

 
 

Podsumowanie weekendu w 1 Lidze gr.1

07 sie

bDruga część sezonu nabrała tempa. Jesteśmy już po podwójnej kolejce rozegranej w miniony weekend. Sytuacja w tabeli po 12 rundach nieco wyklarowała się. Największym przegranym wydaje się CF Real Toruń, tracąc punkty na rywalach, z którymi jeszcze nie tak dawno wydawało się, że stoczy pasjonujący bój o Ekstraligę. Czytaj więcej»

 
1 komentarz

Posted in 1 liga, Ligi

 

Do rozdania pierwsze 3 punkty za mecz – zapowiedź 10 kolejki 1 Ligi gr.1

27 lip

bW najbliższą niedzielę 10 kolejką otwarta zostanie druga część 20 sezonu Speedway Managera. Rozpocznie się zatem walka także o punkt bonusowy, który sądząc po panującym obecnie ścisku w 1 Lidze gr.1, może okazać się decydujący. Największą chęć rewanżu za ostatnią, minimalną porażkę będą mieć zawodnicy DrinkTeamu Dwumiasto. Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania Do rozdania pierwsze 3 punkty za mecz – zapowiedź 10 kolejki 1 Ligi gr.1 została wyłączona

Posted in 1 liga, Ligi

 

S.S.A Unia Leszno zachowała fotel lidera – relacja z 9 kolejki 1 Ligi gr.1

25 lip

bDwa fantastyczne spotkania i trzy do jednej bramki – to obraz w skrócie tego co zdarzyło się na torach 1 Ligi gr.1 w ostatnią niedzielę, w ramach 9 kolejki. Cenne wyjazdowe zwycięstwo S.S.A Unii Leszno pozwoliło utrzymać przed rundą rewanżową pozycję lidera. DrinkTeam Dwumiasto natomiast po minimalnej porażce w Bydgoszczy spadł z drugiego na piąte miejsce! Przed startem drugiej części sezonu w czubie tabeli zrobiło się zatem ciasno. Czytaj więcej»

 
1 komentarz

Posted in 1 liga, Ligi

 

„Hity i kity” – zapowiedź IX kolejki 1 ligi gr. 2

21 lip

W 9 kolejce na zapleczu extraligi w gr. 2 będziemy mogli zobaczyc 5 spotkań, z których niestety tylko dwa zapowiadają się na emocjonujące. Mam na myśli pojedynki Zdefektowanego z Magdalenką oraz Ino Wicher Bydgoszczy z Komandosami. Pozostałe rywalizacje mają swoich faworytów, którzy nie powinni dopuścic do żadnej niespodzianki. Zapraszam na zapowiedź 9 kolejki.  Czytaj więcej»

 
Możliwość komentowania „Hity i kity” – zapowiedź IX kolejki 1 ligi gr. 2 została wyłączona

Posted in 1 liga, Ligi

 

Zapowiedź 9 kolejki 1 Ligi gr.1

20 lip

bW najbliższą niedzielę, 22 lipca w Speedway Managerze kontynuowane będą rozgrywki ligowe. Przed nami 9 kolejka, kończąca pierwszą fazę 20 sezonu. W 1 Lidze gr.1 co najmniej dwa spotkania powinny dostarczyć wielu emocji i być może walki aż do 15 biegu o zwycięstwo. Zapraszam na zapowiedź ostatnich pojedynków przed rundą rewanżową. Czytaj więcej»

 
4 komentarzy

Posted in 1 liga, Ligi