RSS
 

Historia zatacza koło! Apator ponownie odpada w 2 rundzie!

15 paź

Dzielna postawa drużyny i kapitalna jazda Erwina Smolorza nie wystarczyły, aby nasza drużyna awansowała do kolejnej rundy pucharowej SMa. Po zaciętym boju ulegliśmy na własnym torze z drużyną Stali Gorzów.


Przez pierwszą rundę, o której pisaliśmy tutaj, przeszliśmy gładko. Zakończyła się ona naszą wysoką wygraną (74:16) od wyżej notowanego rywala. Można się było tego spodziewać, gdyż już przed zawodami menadżer rywali mówił:
Niestety raczej nie podejmę walki… odmłodziłem się i moim priorytetem jest ostry trening mojej młodzieży.
Relacja z tego spotkania dostępna pod linkiem.

Druga runda, rywal również z 6 ligi, ale za to dużo lepszy. W swojej ligowej grupie jest liderem. Na koncie mają 4 krążki. Złoty, dwa srebrne i brązowy. Mimo tylu osiągnięć nasz zespół przed spotkaniem zapowiadał walkę i tak było.

Pierwsze biegi to wymiana ciosów. Po siedmiu biegach, w których tylko dwa zakończyły się podziałem punktów, prowadzili goście. Kolejne biegi kończyły się remisem. Na taki rezultat liczyliśmy również w biegu trzynastym. Niestety, Krystian Baj nie poradził sobie z parą gości, dało o sobie znać zmęczenie, i przegraliśmy ten bieg 1:5. Na nic zdał się zabieg w biegu czternastym, ponieważ całe spotkanie przegraliśmy 43:50.

Zapraszamy do prześledzenia pełnej relacji z tego spotkania dostępnej pod tym linkiem

 
Możliwość komentowania Historia zatacza koło! Apator ponownie odpada w 2 rundzie! została wyłączona

Posted by in 6 liga, 7 liga, Puchary , Czytano: 190

 

Comments are closed.