RSS
 

Wielka Brytania

KLASYFIKACJA MEDALOWA LIGI BRYTYJSKIEJ 




Klasyfikacja Medalowa Drużynowych Mistrzostw SM’a

.

Miejsce
Drużyna Złoto Srebro Brąz SUMA
1.
Bulwell (The Kris Nottingham) 4 5 1 10
2.
SNA 2001 2 1 1 4
Raiders Bristol 2 1 1 4
Msc Jübek Schleswigholstein 2 1 1 4
5.
Crashers Croydon 1 3 0 4
6.
Rovers Bristol 1 0 1 2
7.
Thames Clippers Rotherhithe 1 0 0 1
Chris Holder Redloh Racing 1 0 0 1
9.
Danish-dynamite Vojens 0 2 2 4
10.
Rugby Rhinos Rugby 0 1 0 1
11.
Moo Norwich 0 0 2 2
12.
Millwall Dockers 0 0 1 1
Dragons Leicester 0 0 1 1
Speedway Glasgow 0 0 1 1
Buccaneers Tayside 0 0 1 1
Waleczne Anioly Woking 0 0 1 1

.




Drużynowi Mistrzowie SM’a w poszczególnych sezonach:

.

Sezon
Drużyna
VII
Msc Jübek Schleswigholstein
VIII
Chris Holder Redloh Racing
IX
Msc Jübek Schleswigholstein
X
Crashers Croydon
XI
Bulwell (The Kris Nottingham)
XII
Bulwell (The Kris Nottingham)
XIII
Thames Clippers Rotherhithe
XIV
Bulwell (The Kris Nottingham)
XV
Rovers Bristol
XVI
Raiders Bristol
XVII
Raiders Bristol
XVIII
Bulwell (The Kris Nottingham)
XIX
SNA 2001
XX
SNA 2001

.




Zdobywcy Pucharu SM’a

.

Sezon
Zwycięzca
vs
Finalista
XIII (start pucharu)
Bulwell (The Kris Nottingham)
50 – 40
Peterborough Panthers
XIV
Rovers Bristol
55 – 35
Dragons Leicester
XV
?
xx – xx
?
XVI
Rovers Bristol
49 – 41
Speedway Glasgow
XVII
Speedway Glasgow
52 – 38
Raiders Bristol
XVIII
Raiders Bristol
55 – 37
Millwall Dockers
XIX
SNA 2001
63 – 29
Dragons Leicester
XX
Bulwell (The Kris Nottingham)
48 – 42
SNA 2001

.




Złoci medaliści IMSM’a

.

Sezon
Zawodnik
Drużyna
XI
Konrad Burzyński
Bulwell (The Kris Nottingham)
XII
Callum Simmons
Crashers Croydon
XIII
Konrad Burzyński
Bulwell (The Kris Nottingham)
XIV
— nie odbyły się —
—–
XV
Konrad Burzyński (UK)
Bulwell (The Kris Nottingham)
Eugeniusz Kędzierski (Międzynarodowa)
Mi-Tel Kościan
XVI
Konrad Burzyński (UK)
Bulwell (The Kris Nottingham)
Sebastian Stańczyk (Międzynarodowa)
Mi-Tel Kościan
XVII
Konrad Burzyński (UK)
Bulwell (The Kris Nottingham)
Stanisław Łęcki (Międzynarodowa)
Unia Leszno
XVIII
Konrad Burzyński (UK)
Bulwell (The Kris Nottingham)
Krzysztof Lewandowski (Międzynarodowa)
Polonia Bydgoszcz
XIX
Sean James (UK)
Dragons Leicester
Julian Marlak (Międzynarodowa)
Albo Baty
XX
Konrad Burzyński (UK)
Bulwell (The Kris Nottingham)
Anatolij Kozhanov (Międzynarodowa)
Volga Togliatti

.




Złoci medaliści IMJSM’a

.

Sezon
Zawodnik
Drużyna
XI
Leo Thompson
Crashers Croydon
XII
Konrad Burzyński
Bulwell (The Kris Nottingham)
XIII
Konrad Burzyński
Bulwell (The Kris Nottingham)
XIV
— nie odbyły się —
—–
XV
Konrad Burzyński
Bulwell (The Kris Nottingham)
XVI
Mason Philippson (UK)
Black Skulls London
Sebastian Urbanowski (Międzynarodowe)
FC Drabinianka
XVII
Sam Evans (UK)
Lions Randers
Wincenty Hałuszczak (Międzynarodowe)
Smokersi Krzepice
XVIII
Sam Evans (UK)
Lions Randers
Wincenty Marut (Międzynarodowe)
Speedteam Bydgoszcz
XIX
Ashton Osborn (UK)
Lions Randers
Jarosław Kietliński (Międzynarodowe)
Imperial Lublin
XX
Harry Barron (UK)
Martan United
Eugieniusz Siennicki (Międzynarodowe)
Stal1946 Sanok

Leave a Reply

 
*
 
  1. blobebouche

    18 kwietnia 2019 at 22:55

     
  2. Titrenciefono

    18 kwietnia 2019 at 23:00

     
  3. Pealryenela

    18 kwietnia 2019 at 23:01

     
  4. Exceeftaret

    18 kwietnia 2019 at 23:02

     
  5. affommainwakack

    18 kwietnia 2019 at 23:10

     
  6. EXCICYREWEEMA

    18 kwietnia 2019 at 23:12

     
  7. Fareplailla

    18 kwietnia 2019 at 23:15

     
  8. neakDymnWen

    18 kwietnia 2019 at 23:31

     
  9. Biftanaet

    18 kwietnia 2019 at 23:33

     
  10. Surhookitracict

    18 kwietnia 2019 at 23:42

     
  11. mumsskyNc

    18 kwietnia 2019 at 23:48