RSS
 

Rosja

KLASYFIKACJA MEDALOWA LIGI ROSYJSKIEJ




Klasyfikacja Medalowa Drużynowych Mistrzostw SM’a

.

Miejsce
Drużyna Złoto Srebro Brąz SUMA
1.
Дрезина Динабург 4 3 2 9
2.
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти) 3 4 2 9
3.
GSS Октябрьский 3 2 1 6
4.
LeGioN Oktyabrskiy (Legion Nizhnevartovsk) 2 1 2 5
5.
Lada Togliatti 1 0 1 2
6.
Volga Togliatti 1 0 0 1
Shadows Daugavpils 1 0 0 1
8.
Worms Daugavpils 0 1 1 2
Ventilator Балаково 0 1 1 2
10.
SK Balakovo Balakovo 0 1 0 1
TrojanoFF Daugavpils 0 1 0 1
MEGA Togliatti 0 1 0 1
13.
DINABURG Bydgoszcz (DINABURG) 0 0 3 3
14.
ДВ Владивосток 0 0 1 1
East Side Vladivostok 0 0 1 1

.





Drużynowi Mistrzowie SM’a w poszczególnych sezonach:

.

Sezon
Drużyna
VI
Shadows Daugavpils
VII
Дрезина Динабург
VIII
Дрезина Динабург
IX
Дрезина Динабург
X
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
XI
Дрезина Динабург
XII
LeGioN Oktyabrskiy (Legion Nizhnevartovsk)
XIII
Volga Togliatti
XIV
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
XV
Lada Togliatti
XVI
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
XVII
LeGioN Oktyabrskiy (Legion Nizhnevartovsk)
XVIII
GSS Октябрьский
XIX
GSS Октябрьский
XX
GSS Октябрьский

.




Zdobywcy Pucharu SM’a

.

Sezon
Zwycięzca
vs
Finalista
XIII
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
56 – 37
Lada Togliatti
XIV
ZiGi Death Machine (SC LOKO Daugavpils)
48 – 42
GSS Октябрьский
XV
Lada Togliatti
60 – 32
GSS Октябрьский
XVI
DINABURG
57 – 34
Worms Daugavpils
XVII
LeGioN Oktyabrskiy (Legion Nizhnevartovsk)
48 – 42
Worms Daugavpils
XVIII
GSS Октябрьский
47 – 43
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
XIX
Дрезина Динабург
55 – 38
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
XX
Cпартак Тольятти (Жигули Тольятти)
57 – 35
Worms Daugavpils

.




Złoci medaliści IMSM’a

.

Sezon
Zawodnik
Drużyna
XI
Rajmund Ogarnecki
ZTS Oktyabrskiy
XII
Rajmund Ogarnecki
ZTS Oktyabrskiy
XIII
Anatolij Saushev
Локомотив Дапилс
XIV
— nie odbyły się —
—–
XV
Anatolij Kozhanov (Rosja)
Volga Togliatti
Eugeniusz Kędzierski (Międzynarodowa)
Mi-Tel Kościan
XVI
Anatolij Kozhanov (Rosja)
Volga Togliatti
Sebastian Stańczyk (Międzynarodowa)
Mi-Tel Kościan
XVII
Anatolij Kozhanov (Rosja)
Volga Togliatti
Stanisław Łęcki (Międzynarodowa)
Unia Leszno
XVIII
Anatolij Saushev (Rosja)
Локомотив Дапилс
Krzysztof Lewandowski (Międzynarodowa)
Polonia Bydgoszcz
XIX
Anatolij Saushev (Rosja)
Lada Togliatti
Julian Marlak (Międzynarodowa)
Albo Baty
XX
Anatolij Kozhanov (Rosja)
Volga Togliatti
Anatolij Kozhanov (Międzynarodowa)
Volga Togliatti

.




Złoci medaliści IMJSM’a

.

Sezon
Zawodnik
Drużyna
XI
Yefim Karanov
MD-Team Daugavpils
XII
Anatolij Saushev
Локомотив Дапилс
XIII
Anton Dolgov
MadMax Daugavpils (D-pils Daugavpils)
XIV
— nie odbyły się —
—–
XV
Bogdan Anisimov
Турбина Балаково
XVI
Anatolij Viktorov
ДВ Владивосток
Sebastian Urbanowski (Międzynarodowe)
FC Drabinianka
XVII
Stepan Krivcov
Atlants777 Daugavpils
Wincenty Hałuszczak (Międzynarodowe)
Smokersi Krzepice
XVIII
Gleb Kartashov
Volga Togliatti
Wincenty Marut (Międzynarodowe)
Speedteam Bydgoszcz
XIX
Petr Kozhanov
Volga Togliatti
Jarosław Kietliński (Międzynarodowe)
Imperial Lublin
XX
Grigory Zverev
Laguta Racing Daugvapils
Eugieniusz Siennicki (Międzynarodowe)
Stal1946 Sanok

Leave a Reply

 
*
 
  1. MichaelFrics

    20 lutego 2019 at 04:07

     
  2. Charlesgex

    20 lutego 2019 at 04:14

     
  3. Charlesgex

    20 lutego 2019 at 04:24

     
  4. brsKeexy

    20 lutego 2019 at 05:25

     
  5. brsKeexy

    20 lutego 2019 at 05:43

     
  6. MichaelFrics

    20 lutego 2019 at 05:51

     
  7. Amygex

    20 lutego 2019 at 06:19

     
  8. Brettuniox

    20 lutego 2019 at 07:16

     
  9. Bennyzop

    20 lutego 2019 at 07:46

     
  10. Bennyzop

    20 lutego 2019 at 09:28

     
  11. nilOvado

    20 lutego 2019 at 11:50

     
  12. Charlesgex

    20 lutego 2019 at 12:14