RSS
 

Ukraina


KLASYFIKACJA MEDALOWA LIGI UKRAIŃSKIEJ




Klasyfikacja Medalowa Drużynowych Mistrzostw SM’a

.

Miejsce
Drużyna Złoto Srebro Brąz SUMA
1.
SK Kosmos Rivne 6 3 1 10
2.
Red Bulls Rivne 6 0 0 6
3.
SKA Lwow 2 4 2 8
4.
SPS Rivne Rivne 1 5 4 10
5.
Piranja Rovno 0 1 2 3
Rivnenski Vepry (Rivne) 0 1 2 3
7.
SPS SPEEDWAY-RIVNE Rivne (Рівень Рівне) 0 1 0 1
8.
Shturm Рівне 0 0 3 3
9.
Monarchs Rivne 0 0 1 1

.





Drużynowi Mistrzowie SM’a w poszczególnych sezonach:

.

Sezon
Drużyna
VI
SKA Lwow
VII
SK Kosmos Rivne
VIII
SKA Lwow
IX
SK Kosmos Rivne
X
SPS Rivne Rivne
XI
SK Kosmos Rivne
XII
SK Kosmos Rivne
XIII
SK Kosmos Rivne
XIV
SK Kosmos Rivne
XV
Red Bulls Rivne
XVI
Red Bulls Rivne
XVII
Red Bulls Rivne
XVIII
Red Bulls Rivne
XIX
Red Bulls Rivne
XX
Red Bulls Rivne

.




Zdobywcy Pucharu SM’a

.

Sezon
Zwycięzca
vs
Finalista
XIII
SPS Rivne Rivne
46 – 44
SK Kosmos Rivne
XIV
SKA Lwow
(rank.)45 – 45
SK Kosmos Rivne
XV
?
?? – ??
?
XVI
SPS Rivne Rivne
59 – 32
karavan Rivne
XVII
Red Bulls Rivne
59 – 31
SKA Lwow
XVIII
SPS SPEEDWAY-RIVNE Rivne (Рівень Рівне)
50 – 43
Red Bulls Rivne
XIX
Red Bulls Rivne
58 – 34
VV Tornado
XX
Red Bulls Rivne
46 – 44
Shturm Рівне

.




Złoci medaliści IMSM’a

.

Sezon
Zawodnik
Drużyna
XI
Patryk Kamiński
Rivnenski Vepry (Rivne)
XII
Andrij Comyk
SKA Lwow
XIII
Narcyz Smoliński
Benders Daugavpils
XIV
— nie odbyły się —
—–
XV
Gaweł Tomczyk (Ukraina)
SPS Rivne Rivne
Eugeniusz Kędzierski (Międzynarodowa)
Mi-Tel Kościan
XVI
Gaweł Tomczyk (Ukraina)
SPS Rivne Rivne
Sebastian Stańczyk (Międzynarodowa)
Mi-Tel Kościan
XVII
Gaweł Tomczyk (Ukraina)
SPS Rivne Rivne
Stanisław Łęcki (Międzynarodowa)
Unia Leszno
XVIII
Zachar Kozmuk (Ukraina)
Patriots Рівне
Krzysztof Lewandowski (Międzynarodowa)
Polonia Bydgoszcz
XIX
Zachar Kozmuk (Ukraina)
Patriots Рівне
Julian Marlak (Międzynarodowa)
Albo Baty
XX
Zachar Kozmuk (Ukraina)
Patriots Рівне
Anatolij Kozhanov (Międzynarodowa)
Volga Togliatti

.




Złoci medaliści IMJSM’a

.

Sezon
Zawodnik
Drużyna
XI
Mychalo Baj
?
XII
Zachar Kozmuk
Patriots Рівне
XIII
Pavlo Frezjuk
Shturm Rivne (Mayhem Rivne)
XIV
— nie odbyły się —
—–
XV
Mychalo Shekyta
SK Kosmos Rivne
XVI
Andrij Cmajlo (Ukraina)
ДВ Владивосток
Sebastian Urbanowski (Międzynarodowe)
FC Drabinianka
XVII
Oleh Jakubiv (Ukraina)
Rivnenski Vepry (Rivne)
Wincenty Hałuszczak (Międzynarodowe)
Smokersi Krzepice
XVIII
Heorhij Gaftunjak (Ukraina)
SPS SPEEDWAY-RIVNE Rivne (Рівень Рівне)
Wincenty Marut (Międzynarodowe)
Speedteam Bydgoszcz
XIX
Petro Hovrunko
Poleskie Bobry Rivne
Jarosław Kietliński (Międzynarodowe)
Imperial Lublin
XX
Zachar Atamanchuk (Ukraina)
Shturm Рівне
Eugieniusz Siennicki (Międzynarodowe)
Stal1946 Sanok

Leave a Reply

 
*